Ekologické darčeky? Áno!

Keď vám poviem, prečo som si upratovanie zamilovala, budete sa chcieť zamilovať aj vy. 🙂

Úplnou náhodou som objavila výrobky, ktoré sú unikátne. Ich výnimočnosť tkvie v tom, že vďaka nim na čistenie našich domácností nám stačí iba čistá voda. Bez akejkoľvek chémie rýchlo urobíte aj generálne upratovanie. Viete si predstaviť, že už nebudete nakupovať množstvo chemických čistiacich prostriedkov?

Domy na úzky pozemok

Ruská spoločnosť Greenway prišla na trh s úžasným ekoprojektom, vďaka ktorému nielenže naše domácnosti ľahko, rýchlo a pohodlne vyčistíme, ale hlavne odstránime používanie chemických prostriedkov plných zdraviu ohrozujúcich látok. A toto je benefit, pre ktorý sa výrobky tejto firmy tešia stále väčšej obľube nielen u nás ale aj v celej Európe.

 • Umytie riadu? – Len čistá voda a handrička s obsahom striebra.
 • Umytie a vyleštenie okien? – Len čistá voda a handrička.
 • Umytie auta? – Len čistá voda a handrička.
 • Pranie prádla? – Rozpustné ekologické plátky.
 • Osobná hygiena? – Výrobky obsahujúce častice striebra, ktoré pôsobia antibakteriálne.

Imponuje mi, že výrobky, ktoré sa používajú v kuchyni a na osobnú hygienu, aj hygienu detského telíčka obsahujú nanočastice striebra, vďaka čomu sú dezinfekčné. Unikátne výrobky majú aj unikátne balenia navrhnuté talianskymi dizajnérmi. Utierky/handričky sú vyrobené z mikrovlákna s použitím japonskej nanotechnológie. Každé vlákno je stokrát tenšie než ľudský vlas a je narezané. Hrany narezaných vlákien sú ako škrabky a odstránia aj odolnú nečistotu. Medzery fungujú ako rastlinné kapiláry a pri mokrom použití absorbujú nečistotu a vodu do vnútra vlákna, pri suchom použití vlákno ako magnet pritiahne prach a nečistoty.

Po pár mesiacoch používania týchto výrobkov môžem moje skúsenosti zhrnúť takto:

 • Jednoduché čistenie a dezinfekcia
 • Úspora financií (Skončila som s nákupmi chemických čistiacich prostriedkov.)
 • Úspora financií (Ceny výrobkov sú veľmi priaznivé.)
 • Ochrana zdravia (V domácnosti používam ekologické produkty.)
 • Ekológia – ochrana prírody (Neprodukujem plastový odpad z chemických prostriedkov.)
 • Ušetrený čas (Upratovanie naozaj ide rýchlo.)

Tak čo? Zamilujete sa aj vy? Slobodné rozhodnutie je na každom. Ja som si už vybrala. A som presvedčená, že keď výrobky spoločnosti Greenway vyskúšate, už sa ich nebudete chcieť vzdať. Chcete vyskúšať? Napíšte mi a ja vám vysvetlím, ako sa k výrobkom a ku všetkým informáciám dostanete. Vy si už len budete vyberať podľa vlastného uváženia a tešiť sa z toho, že ste urobili ďalší krok k vašej zdravej domácnosti.

Aj nám v abývame s.r.o. záleží na vašom zdraví a na zdraví našej Zeme. Preto sme sa rozhodli tento projekt podporiť tým, že každému nášmu klientovi k podpisu zmluvy darujeme okrem návrhu interiéru kuchyne alebo kúpeľne od profesionálnej dizajnérky aj BALÍČEK 12 VÝROBKOV zn. Greenway, vďaka ktorým budete čistiť a prať zdravo.

Tento obsah bol zaradený v Rady a označkovaný ako , , . Zálohujte si trvalý odkaz.