7 dôvodov, prečo je výhodné si kúpiť úzky pozemok….

a vďaka tomu ušetriť tisíce eur.

Možno sa práve teraz rozhodujete stavať rodinný dom a kladiete si otázky: Aký dom? Aký pozemok? Ako a kde nájsť miesto, kde sa nám bude dobre bývať? Čo keď nenájdeme pozemok na dom, ktorý chceme? Stále dookola sa točíte a neviete z toho vyjsť.

Domy na úzky pozemok

Je to prirodzené. Stavba domu, a tým aj zmena života celej rodiny, je veľký prelomový krok, ktorý chcete dobre zvážiť.

Možno ste už pár pozemkov obhliadli a na každom vám čosi prekážalo. Aj to je v poriadku. Zmierte sa s tým, že bude treba robiť kompromisy. Neznamená to však, že pozemok s vami nebude rezonovať. Vy si svoj ideálny pozemok viete „vymodelovať“. Stačí si v pokoji premyslieť a spísať, čo od pozemku očakávate. Potom si zvýraznite tie vlastnosti, ktoré rozhodne chcete a potrebujete, aby mal. Vlastnosti, ktoré nie sú nevyhnutné a netrváte na nich, vyškrtnite. Potom s úsmevom vykročte do terénu. Verte, že zrazu tých pre vás vyhovujúcich pozemkov bude omnoho viac.

A práve vtedy sa môže stať, že objavíte miesto, ktoré ste si dovtedy ani nevšimli. A nebojte sa úzkych pozemkov. Ponúkajú viac, než sa vám na prvý pohľad zdá.

Stiahnite si ZDARMA e-book: 7 dôvodov, prečo je výhodné si kúpiť úzky pozemok. Jeho cieľom je inšpirovať vás pri hľadaní pozemku a nasmerovať vašu pozornosť práve na úzke pozemky. Tie sú totiž často prehliadané, a pritom majú niekoľko nezanedbateľných výhod.

Tento obsah bol zaradený v Rady. Zálohujte si trvalý odkaz.