Ponuka domov

Domy na veľmi úzke pozemky so šírkou do 10 metrov

Adam MINI

Adam MINI

Dom je nenáročný na šírku pozemku. Je jednoduchý a veľmi útulný. Aj napriek dispozičnej skromnosti vás prekvapí svojou priestrannosťou a pohodlím.

Viac informácií >>>

Adam MIDI

Adam MIDI

Presvetlený vzdušný interiér domu Adam MIDI poskytuje príjemné bývanie. Pre maximálne pohodlie a súkromie sú spálne situované každá na opačnom konci domu.

Viac informácií >>>

Adam MAXI

Adam MAXI

Adam MAXI je výnimočný pre svoju útlu šírku. Aj napriek tomu ponúka vzdušný a priestranný interiér. Hoci má 3 spálne, každá z nich má samostatný vstup.

Viac informácií >>>

Domy na úzke pozemky so šírkou 10-14 metrov

Adam 7

Adam 7

Dom Adam 7 zaujme jednoduchým dispozičným riešením. Je priestranný – má rodičovskú spálňu a dve detské spálne. Samozrejmosťou je aj šatník pri rodičovskej spálni.

Viac informácií >>>

Adam 9

Adam 9

Dom pre minimálne štvorčlennú rodinu, kde bude mať každý jej člen maximálne súkromie; kde bude dostatočne pohodlný priestor na spoločné rodinné chvíle.

Viac informácií >>>

Adam L1

Adam L1

Výhodou domu Adam L1 je to, že vynikne aj na atypickom pozemku. Tvar do „L“ mu to dovoľuje. Je vhodný pre 3-člennú rodinu, seniorov alebo single.

Viac informácií >>>

Adam M1

Adam M1

Dom Adam M1 si obľúbi najmä stredná generácia. Je útulný a jeho výhodou je, že dáva možnosť urobiť z neho 2-podlažný dom.

Viac informácií >>>

Domy na atypické pozemky

Vlastníte pozemok, ktorý má nepravidelný tvar? Neviete si preto vybrať vhodný typ domu? Napíšte nám. My si s vami dohodneme stretnutie na vašom pozemku. Po jeho obhliadke vám navrhneme domček tak, aby na pozemku vynikol a súčasne naplnil vaše očakávania.

Pre bližšie informácie nás môžete kontaktovať e-mailom alebo prostredníctvom formulára.

Kontaktujte nás

Vaše osobné údaje spracováva spoločnosť abývame s.r.o. Trnava. Potrebujeme ich na to, aby sme Vás mohli kontaktovať a poskytnúť Vám informácie, o ktoré nás žiadate. Prv než formulár odošlete, prečítajte si podmienky ochrany osobných údajov.